archiv

sezóna 2013-14

A-team - Kameničky 4:1
Góly: Lába, Borovec, J. Kašpar, Ševčík

Petr Málek, trenér Sezemic: „Soupeř musel za každou cenu vyhrát, a tento fakt se na jeho hře projevil. Bál se něco vymyslet a ani nebojoval podle důležitosti utkání. Takhle se o záchranu nehraje. My jsme podali jeden z těch kvalitnějších výkonů. Podstatnou část utkání jsme byli lepší na míči a hosty prakticky k ničemu nepustili. Kameničky mně přišly smířené s osudem. Když to kluci zjistili, začali hrát v klidu. Přiznávám, že jsme z toho byli před utkáním všichni nervózní, ale po první gólu v síti protivníka to z hráčů spadlo. Kromě čtyř gólů jsme ještě další tři, čtyři vyložené šance zahodili. Chválím celý kolektiv a také bych chtěl poděkovat za podporu všem našim věrným fanouškům."

R. Bělá- A-team 0:1

První poločas servíroval nudu mezi šestnáctkami. Až ve 43. minutě Braun nesmyslně poslal míč na vlastní malé vápno, kde číhal Brychta. Ideální příhru zužitkoval bombou k tyči. Po přestávce přidala obě mužstva v útočném snažení. V 68. minutě hlavičkoval Braun z pěti metrů nad. Bělá hrozila zejména standardkami V. Zavřela, které zakončoval hlavou Prorok. Báča však svůj tým vždy podržel.
Fakta – branka: 43. Brychta. Rozhodčí: Raplík. ŽK 1:0. Diváků: 30. Poločas: 0:1. R. Bělá: L. Zavřel – I. Morávek, Prorok, Deutsch, Tamchyna – Tomič (78. Pavliš), J. Morávek, V. Zavřel, Braun – Jelínek, J. Kotraš. Sezemice: Báča – Hrdý, T. Kašpar, Kříž, Jakub Kašpar – Borovec, Brychta (75. Popílka), Kavka, Lába – Jiří Kašpar, Čásenský.

Petr Málek, trenér Sezemic: „Výhru beru všemi deseti. Přiznám se, že by zápasu spíše slušela remíza. První poločas nabídl vápnový fotbal. Drželi jsme sice více míč na kopačkách, ale moc vzruchu na hřišti nebylo. Až v jeho závěru. Domácí hráč naservíroval míč Brychtovi, který se musel trefit. Jenže, co se dělo po přestávce. Bělá nás zatlačila, ale co nedala… Stáli při nás všichni svatí a také nás podržel brankář Báča. Kdyby nám napadaly po šancích domácích do sítě všechny góly, tak odjedeme s krutou prohrou."

A-team - Chroustovice 3:0
Branky: Lába 2, J. Kašpar

Petr Málek, trenér Sezemic: „Oba týmy se přizpůsobily horkému počasí, takže nebyl k vidění nějaký běhavý fotbal. Samozřejmě, že ne po celou dobu utkání. První poločas byl vyrovnaný, my jsme v jeho závěru vstřelili gól. Rozhodl ten fakt, že vyhraje, kdo jako první potrestá chybu soupeře. To bylo pro zbývající průběh střetnutí zásadní. Soupeř měl za celý zápas jedinou příležitost k ohrožení naší brány, ale Uhlíř po změně stran napálil míč do břevna. Projevilo se, že chroustovický gólman je ze sousední vesnice. Kluci ho znají a tak všechny tři naše góly padly do stejného místa. Přestože se po střelách natahoval, nedosáhl na ně. Vyhráli jsme, ovšem naše hra stále postrádá atraktivitu a zápal z podzimní části nebo z loňské sezony, kdy jsme hráli o záchranu. Kombinačně jsme ale byli lepší."

A-team - Rosice 2:1

Ve 43. minutě poslal Haan míč na Rogovika, jehož střela minula tyč. O chvíli později Marek Bartoš v úniku ideálně našel bratra Filipa, jenž zařídil Rosicím vedení. To však nevydrželo příliš dlouho, když Blažek zakončoval akci Sezemic po přihrávce Láby. Ve druhém poločase byli nebezpečnější domácí, kteří se dočkali obratu. V 76. minutě. Jiří Kašpar prostrčil míč na zakončujícího Lábu. Pět minut před koncem mohl vyrovnat Vratišovský, ovšem jeho střelu Báča vyrazil na roh.
Fakta – branky: 50. Blažek, 76. Lába – 45. F. Bartoš. Rozhodčí: Hořínek. ŽK 2:0. Diváků: 140. Poločas: 0:1. Sezemice: Báča – Hrdý, Süttö, T. Kašpar, Popílka (53. Borovec) – Blažek, Brychta, Kavka, Lába – Jiří Kašpar (88. Jakub Kašpar), Valenta (55. Čásenský). Rosice: Nahálka – Haan, Pozdník, Hamerský, Pešek – D. Rousek (83. Bulis), Rogovik, Lejsek, L. Rousek (39. Vratišovský) – F. Bartoš, M. Bartoš.

V. Mýto - A-team 7:2

Petr Málek, trenér Sezemic: „Nevím, nevím, ale kvůli nám by neměli dávat tabulku do novin. Kluci už vědí, že nemohou spadnout, a tak je ten jejich přístup žalostný. S podobnými výkony nemáme v I. B třídě co pohledávat. Do Mýta jsme si jeli zahrát bezstarostný fotbal, ovšem naši svěřenci to pojali jako nějaký pouťák. V úvodu jsme si vypracovali šanci jako hrom, ale Valenta mířil pár centimetrů vedle. No a v 9. minutě jsme inkasovali. Soupeř těžil z toho, že jsme byli na všech postech jaloví. Všechny góly padly buď z brejků nebo nepokrytím útočníků. Těm pak stačilo doklepnout míče za bezmocného Báču. A to ještě tak čtyři góly chytil. Domácí byli po všech stránkách lepší a fotbal je bavil. Prakticky po celý zápas jezdili. Jaký to kontrast… "

A-team - Nasavrky 5:0
Vyrovnaný duel, v němž domácí dali soupeři lekci z produktivity. Zatímco Sezemice se dokázaly vyrovnat s nástrahy počasí terénu, Nasavrky se svojí technickou hrou v dešti uspět nemohly. Skóre otevřel hlavou po rohu Süttö. Poté vystřihl luxusní nůžky Brychta. Druhá půle začala proměněnou penaltou gólmana Báči. Vzápětí zvýšil na 4:0 Tomáš Kašpar a střelecké přestavení uzavřel jeho bratr Jiří.
Fakta – branky: 13. Süttö, 17. Brychta, 47. Báča z penalty, 50. T. Kašpar, 75. J. Kašpar. Rozhodčí: Depeš. ŽK 3:3. Diváků: 40. Poločas: 2:0. Sezemice: Báča – Blažek (60. Borovec), Süttö, Kříž, Popílka – Valenta (75. Langr), Brychta, Kavka, Lába – J. Kašpar, T. Kašpar (81. Dohnanský).

Petr Málek, trenér Sezemic: „Možná moje první věta čtenářům vezme dech, ale musíme si přiznat, že jsme měli co do činění s velmi těžkým soupeřem. Nasavrky mě fascinovaly tím, že se nevzdávaly za žádného stavu. Nebýt deštivého počasí, se kterým úzce souvisí mokrý teren, měli bychom s nimi hodně práce. Protivník zahodil několik šancí a podržel nás také gólman Báča. Vzpomněl jsme si na zápas loňské sezony, kdy jsme v podobném počasí prohráli doma klíčový zápas s Miřeticemi. Na podobné věci, jako že se zastavovaly míče v kalužích, Nasavrky doplatily. Naopak my jsme se poučili, nic jsme složitě nevymýšleli, hráli jsme přímočaře a stříleli jsme z každé pozice. A naše produktivita byla obrovská. Ze sedmi příležitostí jsme jich pět využili. Chválím celý tým, vynikli Süttö a Brychta."

Přelouč B - A-team 4:2

Domácí měli raketový start a v 8. minutě po trefách Milana Beránka a Slabého vedli 2:0. Na konci první půlhodiny přidal třetí branku po samostatné akci Štainer. Hosté však zbraně nesložili a dostali se domácím na dohled po dvou zásazích J. Kašpara. Poslední slovo ale měl po dorážce trestného kopu znovu Štainer.
Fakta – branky: 29. a 78. Štainer, 2. Milan Beránek, 8. Slabý – 30. a 51. J. Kašpar. Rozhodčí: Marianus. ŽK 4:3. Diváků: 60. Poločas: 3:1. Přelouč B: Konvalina – Martin Beránek, Heřmánek, Dušek, Kačírek (46. Musil) – Volejník (88. Jedlička), Štainer, Novák (85. Školník), Rokyta – Slabý (78. Slavík), Milan Beránek (87. Tesák). Sezemice: Báča – Blažek, Süttö, Kříž, Popílka – Borovec, Brychta, Kavka, Lába – J. Kašpar, T. Kašpar. Střídali: Čásenský, Hrdý, Langr.

Petr Málek, trenér Sezemic: „Máme za sebou zápas blbec. Vůbec nic nám nevycházelo. Zejména začátek byl ukrutný. Dostali jsme gól hned v první a pak v osmé minutě. Pak ještě třetí. Zkrátka první poločas byl z naší strany katastrofa. To, že jsme alespoň jednou skórovali považuji za dosažené maximum. Naše béčko o víkendu předvádělo lepší fotbal. O přestávce jsme si promluvili s hráči v kabině a nastal progres. Snížili jsme na rozdíl jediné branky a na kopačce měli dokonce vyrovnání. Domácí gólman neskutečně vychytal Tomáše Kašpara. Věřím tomu, že za stavu 3:3 by se Přelouč sesypala. Domácí hráli tužku, my bohužel tužku na druhou."

A-team - Dobříkov 3:0
První poločas byl vyrovnaný na šance i co se týče hry. Dobříkov zazdil šanci hned v samotném úvodu, domácí se „opičili" v 8. minutě, když T. Kašpar minul prázdnou bránu. Do konce první půle si ještě oba celky vytvořily po jedné ložence. Nulové skóre se hnulo až v 73. minutě. Kavka přihrál do běhu J. Kašparovi, který sólo vyšperkoval blafákem na gólmana. V 83. minutě si T. Kašpar zpracoval nákop Báči a zamířil přesně k tyči. Domácí lapák dal o sobě vědět ještě v 86. minutě, když proměnil penaltu po faulu na Brychtu.
Fakta – branky: 73. J. Kašpar, 83. T. Kašpar, 86. Báča z pen. Rozhodčí: Martinec. ŽK 4:1. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Sezemice: Báča – Borovec, Süttö, Blažek, Popílka – Čásenský (52. Langr), Brychta, Kavka, Lába (65. Valenta) – J. Kašpar, T. Kašpar (87. Skutil).

Petr Málek, trenér Sezemic: „Dobříkov mě trochu překvapil. První půle totiž byla rovnocenná. Akce se přelévaly ze strany na stranu. Oba týmy hrály bojovně a důrazně. Vypracovaly si po dvou šancích, které však neproměnily. V kabině jsme se shodli na tom, že rozhodne první vstřelený gól. Po změně stran se hosté, ve snaze získat nějaké záchranářské body, vytáhli dopředu a už se nestačili vracet. Toho jsme využili a vstřelili úvodní branku. Když jsme přidali další, definitivně jsme zlomili protivníkův odpor. Zajímavostí jsou dva kanadské body gólmana Báči…"

Mnětice - A-team 2:1
Mnětice udeřily po devíti minutách, když Moravcovo sólo doklepával do prázdné brány Doležal. Ve 37. minutě Tlaskal našel v šestnáctce Kříže, který pálil nekompromisně k tyči. Sezemice stačily pouze snížit. V 55. minutě Brychta poslal šikovně trestný kop vedle zdi a Kučera se za míčem jenom ohlédl.
Fakta – branky: 9. Doležal, 37. Kříž – 55. Brychta. Rozhodčí: Ziegler. ŽK 0:2. Diváků: 150. Poločas: 2:0. Mnětice: Kučera – Hašek (80. Hurta), Hutla, Vafka, Neugebauer – Doležal (69. Zetek), Závorka, Pásler (90. Pištínek), Tláskal – Moravec (90. Kurc), Kříž. Sezemice: Báča – Hrdý, Kříž, Süttö, Popílka (33. Langr) – Borovec (46. Hajšínek, 86. Řehák), Brychta, Kavka, Blažek – T. Kašpar, Čásenský.

A-team - Zámrsk 1:1

Sezemice – Zámrsk 1:1
První půle vyzněla ve prospěch domácích. Ovšem pouze herně. V 9. minutě Harvánek objevil J. Kašpara, který zamířil přesně. Poté měly Sezemice možnost na zvýšení vedení, jenže ji pohrdly a Zámrsk trestal. Ve 32. propálil vše, co mu překáželo Peterka. Domácí se mohli vrátit do plusu, ale do konce prvního poločasu se skóre nehnulo. Po přestávce je protivník přitlačil, ale více než bod si neodvezl.
Fakta – branky: 9. J. Kašpar – 32. Peterka. Rozhodčí: Zita. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Sezemice: Báča – Blažek, Kříž, Süttö, Hrdý – Borovec, Brychta (80. Čásenský), Kavka, Harvánek (72. Petružálek) – Jiří Kašpar, T. Kašpar.

Řečany n.L. - A-team 3:1

Řečany n. L. – Sezemice 3:1
Po dvaceti minutách domácí spustili útočné manévry. Nejdříve Kobera mířil z malého vápna nad. Pak stejný hráč odcentroval a M. Tichému stačilo jenom nastavit nohu. Ve 28. minutě Báča vyrazil Koberovu pumelici ze třiceti metrů před sebe a dobíhající Bank vstřelil druhý gól. Ve 48. minutě sice Kavka po skrumáži snížil, ovšem za necelou minutu Řečany zase vedly o dva. Neúnavný Kobera poslal do šestnáctky další přesný balon a Michael Moravec mu na zadní tyči poděkoval.
Fakta – branky: 23. M. Tichý, 28. Bank, 49. Michael Moravec – 48. Kavka. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 3:4. Diváků: 110. Poločas: 2:0. Řečany: Hrubeš – Chára, Matoušek, Hajn, Petr Moravec – Bank (77. T. Tichý), Novotný, M. Tichý (90. Sotona), Grande, Michael Moravec – Kobera (85. Š. Tichý). Sezemice: Báča – Borovec (55. Knížek), Kříž, Blažek, Popílka – Čásenský, Brychta, Kavka (80. Dohnanský), Langr – Jiří Kašpar, T. Kašpar.

A-team - Holice B 3:1

Sezemice – Holice B 3:1
Ve 13. minutě byl v pokutovém území faulován Lába a nařízenou penaltu proměnil T. Kašpar. V první čtvrthodině po přestávce připravili domácí Holicím dvojnásobnou pohromu. Nejdříve se po příhře Jiřího Kašpara prosadil Lába, pak po rohu a následné skrumáži udeřil Kavka. Rezerva se zmohla pouze na jemnou korekci, když J. Englich zužitkoval své sólo.
Fakta – branky: 13. T. Kašpar z penalty, 55. Lába, 59. Kavka – 78. J. Englich. Rozhodčí: Česch. ŽK 5:4. Diváků: 120. Poločas: 1:0. Sezemice: Báča – Blažek (74. Borovec), T. Kašpar, Kříž, Jakub Kašpar (54. Popílka) – Čásenský (59. Langr), Brychta, Kavka, Lába – Jiří Kašpar, Knížek (63. Valenta). Holice B: Schmeiser – Valenta, Pištora, Zběhlík, Skalický – Černý (82. R. Bareš), Kosek Kopa (53. Kotajny) – Klouček, Englich (52. Klouček).

Petr Málek, trenér Sezemic: „Jsem spokojený pouze se třemi body. Oproti zápasu s Luží to byla z naší strany tragédie. Asi příliš hochům stoupl do hlavy a na poslední tým se nepřipravili. Naštěstí na rozdíl od Holic jsme využívali šance, což také rozhodlo. Zatrnulo nám už v úvodu, kdy hosté měli dvě tutovky. Soupeř obecně vůbec nehrál špatně. Abych byl úplně objektivní, musím říci, že nás téměř po dvě třetiny zápasu přehrával. Také v době, kdy jsme vstřelili druhý a třetí gól nás tlačil. Jediný kdo v našem týmu snese přísnější měřítko, je gólman Báča, který nás minimálně třikrát podržel."

Josef Jílek, trenér Holic B: „Utkání bylo vyrovnané. Výsledek neodpovídá dění na hřišti. My si můžeme drbat hlavy, protože jsme zase zahodili obrovské množství šancí. Nevím, jestli je to tím, že jsou hráči pod tlakem nutnosti bodovat. Na druhou stranu se jedná o zkušené borce, kteří by se neměli rozklepat. Zápas se rozhodoval už na začátku. Kosek zahodil sólo a Sezemice se pak dostaly na koně proměněnou penaltou. Druhý zlomový moment se zrodil na začátku druhé půle. Holice se dřou na vyrovnávací gól a domácí dvakrát kopnou do míče a vedou 3:0. Naše snížení pak už nic neřešilo."

Luže - A-team 1:1

A-team - Rohovládová Bělá 3:2

V první půli hosté dvakrát vedli, když obě branky docílili z bezprostřední blízkosti po přihrávkách ze strany. Poprvé domácí vyrovnali z pokutového kopu, když střet Trubače s T. Kašparem posoudil rozhodčí jako faul. A těsně před pauzou je vrátil do hry úspěšný penaltový exekutor Tomáš Kašpar. Tentokráte obstřelil gólmana, když zužitkoval přihrávku svého bratra Jiřího. Rozhodují branku zaznamenal právě Jiří Kašpar, který po rohu Láby vystřihl ukázkové polonůžky.
Fakta – branky: 17. z penalty a 43. T. Kašpar, 60. J. Kašpar – 10. Pavlíček, 33. Remeš. Rozhodčí: Morávek. ŽK 2:1. Diváků: 120. Poločas: 2:2. Sezemice: Báča – Popilka, Kříž, Kolín, Blažek ( 63. Harvánek) – Borovec (32. Langr), T. Kašpar, Kavka, Lába – J. Kašpar, Valenta (63. Čásenský). R. Bělá: Trubač – J. Morávek, I. Morávek, Habiger, Chovanec – Najman, Deutsch, Urbanec, Remeš – Pavlíček, Klír.

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „V prvním poločase byl soupeř o něco lepší. Hosté lítali po hřišti, předváděli kombinační fotbal. Postupem času jsme začali hru vyrovnávat. Na nohy nás postavila proměněná penalta, to jsme srovnali stav poprvé. Doslova životabudičem se pak pro nás stal gól do šatny. Po přestávce už jsme byli mírně lepší a také vstřelili rozhodující gól. V poslední čtvrthodině nás však Bělá přišpendlila před naše pokutové území a měli jsme štěstí, že nedotáhla zápas k remíze. Nám se v tu chvíli nedařily ani odkopy."

Chroustovice - A-team 0:2

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Musím kluky pochválit za přístup k utkání. Celé utkání odjezdili po zadku. Hlavně mě potěšili v posledních třiceti minutách, kdy jsme hráli bez vyloučeného Brychty. Asi ani nemusím vykládat, jak hřeje, když výkonu vašeho týmu si všimne trenér soupeře. Ten nám vysekl poklonu, když říkal, že jsme jeho tým převýšili fyzičkou i po fotbalové stránce. Musím dodat, že nám tentokrát všechno vycházelo. Také nás podržel gólman Báča. Oba týmy si vytvářely šance. Z průběhu zápasu se tak dalo vyčíst, že rozhodne to, kdo dá první gól. Nám se podařilo skórovat pět minut před koncem první půle. Přestože jsme pak šli do oslabení, prakticky ihned jsme vedení navýšili. Znovu musím vyzdvihnout podporu našich fanoušků. Také díky nim jsme ve dvou venkovních zápasech získali plný počet bodů."

Favorit nefavorit, Sezemice předčily lépe postavený tým tabulky po všech stránkách. První gól zaznamenal Lába, který po ukázkovém zpracování přihrávky od J. Kašpar, přehodil gólmana. Po hodině hry musel opustit hřiště vykartovaný Brychta, ovšem hosté v oslabení okamžitě navýšili vedení, když se po příhře Borovce trefil T. Kašpar. A to ještě v zápase dvakrát zabubnovali na tyč.

Fakta branky: 40. Lába, 65. T. Kašpar. Rozhodčí: Čech. ŽK 1:3. ČK: 0:1 (62. Brychta). Poločas: 0:1. Sezemice: Báča Blažek, Kolín, Kříž, Popílka Borovec (75. Harvánek), Brychta, Kavka, Lába T. Kašpar (82. Dohnanský). J. Kašpar.

Rosice n.L. - A-team 3:4

Okresní derby servírovalo sedmigólovou přestřelku se šťastným koncem pro Sezemice. Rosičtí sice v utkání třikrát vedli, ale na body nedosáhli. V 17. minutě prošel přízemní centr L. Rouska nečekaně až do sítě. Potom ještě stejný hráč orazítkoval břevno a střelu po úniku Kováře vyrazil Báča. Ve 25. minutě se ve vápně dostal míč k osamocenému Lábovi, jenž vyrovnal. Vzápětí ale prošel míč pokutovým územím k Lejskovi, který vrátil domácím vedení. Další vyrovnání přišlo ve 38. minutě, kdy se po centru J. Kašpara prosadil Langr. Potřetí šly Rosice do vedení v 57. minutě, kdy ideální centr Rogovika z pravé strany využil L. Rousek a hlavou skóroval. Závěrečná čtvrthodina však patřila Sezemicím. V 77. minutě přiťukl J. Kašpar bratru Tomášovi, jehož přesná rána zapadla do šibenice. Za další čtyři minuty nejprve střílel Langr, pak se míč dostal až na zadní tyč k volnému Blažkovi, jenž zblízka nezaváhal.
Fakta – branky: 17. a 57. L. Rousek, 26. Lejsek – 25. Lába, 38. Langr, 77. T. Kašpar, 81. Blažek. Rozhodčí: Ujec. ŽK 1:2. Diváků: 150. Poločas: 2:2. Rosice: Šváb – D. Rousek, Hamerský, Vratišovský (87. Horáček), Pešek – Bartoš, Peterka, Lejsek, L. Rousek – J. Rogovik, Kovář. Sezemice: Báča – Borovec (72. Blažek), Brychta, Kolín, Popílka – Langr, Kavka, T. Kašpar, Lába – Valenta (79. Čásenský), J. Kašpar.

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „První poločas vyhecovaného derby nám moc nevyšel. Nejen na hráčích byla k vidění značná nervozita. Naopak Rosice byly aktivnější, dařilo se jim kombinačně. Dostávaly se často před naší bránu, protože nám hořely kraje obrany. Ještě někdy v 55. minutě jsem moc nevěřil, že bychom si mohli odvézt alespoň bod, pro který jsme si přijeli. Pak ale začali domácím docházet síly a od 70. minuty se jelo podle naší režie. Nejenže jsme vyrovnali, ale vstřelili jsme i vítězný gól. V posledních deseti minutách soupeř odpadl úplně. Kromě toho, že jsme ho přehráli po fyzické stránce nám hodně pomohli sezemičtí fanoušci. Do Rosic jich dorazilo snad sto a ty domácí evidentně překřičeli."

Petr Čihák, trenér Rosic: „Máme za sebou bláznivý zápas. Třikrát jsme vedli, ale nakonec jsme si nechali dát góly po školáckých chybách. Úvod utkání pro nás přitom nevyzněl špatně. Dostali jsme se do vedení, jenže další příležitosti jsme nevyužili. Nedůsledností v naší obranné hře jsme soupeři dovolili dvakrát vyrovnat. Při třetí brance zase záložníci nepokryli hráče před velkým vápnem. Takové věci by se neměly stávat. Sezemice nás pak přehrály. Za bojovnost a nasazení si vítězství zasloužily. S takovou obrannou činností celého týmu, jakou jsme v derby předvedli, se vyhrát nedá."

A-team - Vysoké Mýto B 3:1

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Tentokráte se mi bude utkání hodnotit velice dobře. Přístup hráčů byl totiž příkladný. Ale vše nešlo hladce. V úvodu jsme měli dvě možnosti ke skórování a pak po naší chybě hosté otevřeli skóre. Vysvobodila nás penalta, při které jsem se ale raději i se svým asistentem otočil k hřišti zády. V poslední době jsme totiž některé neproměnili. Zodpovědnost vzal na sebe gólman Báča, který svého kolegu s notnou dávkou štěstí překonal. Prakticky po celé utkání jsme byli lepším týmem. Kromě dvou gólů jsme ještě nastřelili tyč. Pochvalu zaslouží celý mančaft, protože kluci utkání odjezdili."

Nasavrky - A-team 4:1

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „V prvních dvaceti minutách jsme si nechali dát dva góly po standardkách. Poté začalo nadšení domácích uvadat a my přebrali iniciativu. Nejdříve Brychta trefil spojnici a pak jsme snížili. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, ale skórovaly Nasavrky. Třetí gól nás zlomil. Vrcholem trápení byla neproměněná penalta. Zatímco náš tým zklamal, tak soupeř se prezentoval nejen rychlým přechodem dopředu, ale také rychlým úprkem dozadu, když bylo potřeba."

A-team - Přelouč B 2:2
Z úvodního tlaku domácích rezultovala penalta, kterou však J. Kašpar ve 12. minutě zahodil. Sezemice tato skutečnost rozhodila a hosté převzali iniciativu. Před přestávkou otevřel skóre trochu záhadnou střelou Milan Beránek. Do druhé půle vtrhli „umytí" hráči hostitele. V 50. minutě parádní trestný kop T. Kašpara skončil na spojnici a Kolín ho dorazil hlavou do sítě. Stejný hráč pak po skrumáži otočil vývoj zápasu. Poslední slovo však měla čtyři minuty před koncem Přelouč a ukázkový trestňák Cichry.
Fakta – branky: 50. a 75. Kolín – 42. Milan Beránek, 86. Cichra. Rozhodčí: Völkl. ŽK 1:4. Diváků: 70. Poločas: 0:1.
Sezemice: Báča – Blažek (70. Borovec), Brychta, T. Kašpar, Popílka – Valenta (84. Čásenský), Kříž, J. Kašpar, Langr – Kolín, Lába.
Přelouč B: Marek – Kačírek (67. Slavík), Mar. Beránek, Heřmánek, Dušek (60. Tesák) – Volejník (57. Záruba), Kocourek, Březina, Váša – Cichra, Mil. Beránek.

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Podali jsme jeden z těch horších výkonů. V prvních deseti minutách jsme soupeře motali a náš tlak vyústil v penaltu. Tu jsme však neproměnili a mužstvo se sesypalo. Hráči se začali hádat a Přelouč toho využila k převzetí otěží. A na odchod do kabin nám nadělila gól. O přestávce se v naší kabině rozhodně ticho nerozprostíralo (úsměv). Kluci si vzali slova k srdci a hosty k ničemu moc nepouštěli. Obrátili jsme vývoj ve skóre a ještě několik šancí neproměnili. Jenže v závěru jsme faulovali v blízkosti naší šestnáctky a Cichra provedl stejně jako náš Jirka Kašpar před naší první brankou trestný kop náramně. Nedáváme góly a tak i díky naší hlouposti je plichta spravedlivá."
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Zápas měl dva rozdílné poločasy. V prvním jsme se nemohli dostat do tempa. Kazili jsme přihrávky a místo abychom podrželi balon, tak jsme se ho zbrkle zbavovali. Ve druhém jsme však rapidně zlepšili pohyb, přidali na důrazu a zpřesnily přihrávky. Paradoxně ale Sezemice utkání otočily a my jsme v závěru zachraňovali alespoň bod. Soupeř byl kvalitní, utkání poměrně vyrovnané, takže remíza je spravedlivá."

Dobříkov - A-team 1:0

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Úplně zbytečně jsme ztratili všechny body. Dobříkov v první půli vystřelil jednou na bránu. Báča jeho pokus nedostatečně vyrazil a domácí doráželi nohejbalovým způsobem. My jsme však ani jednu šanci nevyužili. Také proto, že jsme na špatném terénu nestříleli, ale všechno chtěli drbat až do brány. Jenže pánové si neuvědomují, že nejsou Barcelona. Ve druhé půli jsme začali hrát vabank, ale naše koncovka je žalostná. Pak si sudí vymyslel penaltu, náš gólman ji ale zneškodnil. V závěru jsme útočili v deseti lidech, ovšem gól bychom nedali ani do rána."

A-team - Mnětice - 1:0

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „V prvním poločase jsme měli jasnou převahu, jenže vytěžili z ní jediný gól. Po každém utkání mluvím o tom, že v úvodní čtvrthodině či dvacetiminutovce zahazujeme vyložené šance. Ovšem co jsme nedali proti Mněticím, to už je do nebe volající. Takhle byl soupeř stále ve hře a také nám po přestávce docela zatápěl. S narůstajícími minutami převzal iniciativu a ke konci už nás zcela přehrával. Naštěstí jen po velké vápno a bez větších šancí. To co prošlo směrem k naší bráně, pochytal jistý Báča. "
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Do utkání jsme vstoupili ustrašeně a bohužel nám toto vydrželo po celý první poločas. Když jsme k tomu ještě přidali nepřesnosti, tak jsme se nemohli divit, že na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. A naše to nebylo. Ve druhé půli jsme se už dostávali více do hry, ale nedokázali jsme se prosadit až do úplné koncovky. Domácí vyhráli zcela zaslouženě."

Pardubické noviny
První poločas tvrdili muziku domácí. Zahazovali však i nemožné a proto vedli pouze 1:0. O branku se postaral ve 27. minutě Lába, který si ze strany seběhl do vápna a vypálil přesně ke vzdálenější tyči. Po přestávce se ale začal obraz hry měnit a v závěru měli hosté drtivou převahu. Leč bez gólového zakončení.
Fakta – branka: 27. Lába. Rozhodčí: Vaško. ŽK 0:4. Diváků: 160. Poločas: 1:0. Sezemice: Báča – Blažek, T. Kašpar, Martin Brychta, Popílka – Langr (78. Borovec), Kavka, Jiří Kašpar, Lába – Valenta (66. Čásenský), Kolín (90. Jakub Kašpar). Mnětice: Jahelka – Hašek, Závorka, Vafka, Hutla – Mareš (88. Hurta),Tláskal, Pásler, Doležal (46. Lamberský) – Moravec, Vácha.

Zámrsk - A-team 1:1

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Bod z venku je vždy zlatý, ale po tomto utkání by nám tři slušely více. V první čtvrthodině jsme soupeře převyšovali ve všech činnostech. Jenže jsme nevyužili ani jednu z vypracovaných příležitostí a domácí postupně hru vyrovnali. Do konce první půle se vesměs hrálo od vápna k vápnu. Špatně jsme nezačal i ani po změně stran, ale trochu nás vykolejil vedoucí gól Zámrsku, který padl snad po prvním rohu protivníka. Vyrovnat se nám podařilo v 86. minutě. Valenta odcentroval do šestnáctky Horák přizvedl hlavou míč a Jirka Kašpar propálil, vše co mu překáželo. Po zbytek zápasu jsme soupeře mačkali jako citron, ale opět nás zradila koncovka."

A-team - Řečany n.L. 1:0
Rozhodl sezemický drn

Ještě jedno video ze zápasu Sezemice - Řečany. Donyho zahozená šance...

Prvních dvacet minut si domácí spletli termín, protože Řečany motali jako o pouti. Jenže z drtivého tlaku nic nevytěžili a pak málem udeřil soupeř. Měl k tomu dvě možnosti. Utkání nakonec rozhodla standardní situace. Po faulu na Čásenského zahrával J. Kašpar z hranice šestnáctky trestný kop a z pomocí „krtka" dostal míč do sítě.
Fakta – branka: 65. J. Kašpar. Rozhodčí: Völkl. ŽK 1:2. Diváků: 90. Poločas: 0:0. Sezemice: Báča – Skutil, T. Kašpar, Brychta, Borovec – Valenta, Lába, J. Kašpar, Kavka – Langr, Čásenský. Střídali: Dohnanský, Harvánek. Řečany nad Labem: Pavel Moravec – Štěpánek, Novotný, Kobera, Petr Moravec – M. Moravec, M. Tichý, Grande, Bank – Wiesner, Matoušek. Střídali: Stoklasa, Hajn, Chára, J. Moravec.

Holice B - A-team 2:5

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Prvních dvacet minut soupeř nevěděl, která bije. Předváděli jsme vynikající fotbal. V tomto rozmezí jsme mohli utkání rozhodnout, ovšem vstřelili jsme pouze jeden gól. Do poločasu jsme přidali ještě jeden, ale místo absolutního klidu jsme nechali vlastní ležérností soupeře dvakrát zápas zdramatizovat. Za stavu 3:2 jsme začali panikařit a na hřišti se hádat. Až jsme museli na kluky zahulákat z lavičky. Zvýšený hlas zabral a závěr utkání už jsme zvládli. Přestože jsme dali pět branek nejsem spokojen s naší produktivitou."
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B: „Odehráli jsme asi nejlepší utkání od začátku sezony. Bohužel jsme tentokrát měli i trochu smůly, když jsme byli vyrovnání na dosah. Avšak hosté dokázali na poslední chvíli odvrátit a z následného protiútoku opět odskočili na dva góly. Musím pochválit dorostence, kteří přes odehrané zápasy za svoji kategorii zápas nevzdali a jsou velkým příslibem do budoucna."

A-team - Luže 0:2

Sezemice – Luže 0:2
Posvícení a pouť, ovšem Sezemice Luži nesestřelily. Také proto, že inkasovaly z první akce soupeře. Vyrovnání měl na kopačce Valenta. Obehrál obránce, udělal kličku gólmanovi, nicméně z úhlu zamířil do tyče. Hosté své vedení pojistili po změně stran po brejku a ukázkovém lobu.
Fakta – branky: 3. Mašek, 67. Dvořák. Rozhodčí: Kutřín. ŽK: 1:2. Diváků: 230. Poločas: 0:1. Sezemice: Báča – Blažek, Martin Brychta, T. Kašpar, Popílka (67. Tláskal) – J. Kašpar, Kavka (83. Borovec), Kolín, Lába – Valenta, Čášenský (31. Langr).

Kameničky - Sezemice 1:1

První bod

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Dva body jsme ztratili. Do utkání jsme vstupovali s respektem, protože Kameničky byly jedním z nejsilnějších soupeřů, se kterými jsme se v loňské sezoně střetli. V tomto utkání jsme ovšem byli jasně lepší. Prvních dvacet minut se odehrálo zcela v naší režii, ovšem zahodili jsme i nemožné. A přišel náhodný odkop, faul a standardka proti nám. Báča střelu pouze vyrazil, jeho spoluhráči nebyli schopni odklidit balon do bezpečí a domácí hráč se musel nad nabídnutou šancí smát. Tento moment nás na deset minut vykolejil. Pak jsme ale znovu hru ovládli a až do konce zápasu měli navrch. Bohužel více než vyrovnat, a to poměrně brzy po přestávce, se nám nepodařilo."